جمع کردن بساط شیطان

 

نوع مطلب :حدیث روزها ،

نوشته شده توسط:

     الإمامُ الصّادقُ علیه‏السلام: «لا یَزالُ إبلیسُ فَرِحا ما اهتَجرَ المُسلِمانِ، فإذا التَقَیا اصطَكَّت رُكبَتاهُ وتَخَلّعَت أوصالُهُ ، ونادَى یا وَیلَهُ ، ما لَقِیَ مِن الثُّبُورِ .»

امام صادق علیه‏السلام فرمودند : «تـا زمانى كـه دو مـسلمان با یكدیگر قـهر باشند ، ابلیس خوشحال است و هرگاه با هم  كنند ، زانوهایش به هم خورد و بندهایش از هم بگسلد و فریاد زند : اى واى بر من ، هلاک شدم .»

منبع:الكافی ،ج2ٌص 427/منتخب میزان الحكمة،ص 580قدمت عید نوروز

 

نوع مطلب :فرهنگی ،مناسبت ها ،مقالات ،

نوشته شده توسط:

برخی قدمت نوروز را به سال ۵۳۸ پیش از میلاد بازمی‌گردانند، بعضی می‌گویند كورش كبیر بنیان جشن نوروز را بعد از غلبه بر بابلیان گذاشت و برخی هم معتقدند نوروز از زمان زرتشت وجود داشته است.


ادامه مطلب

سیری در اندیشه فاطمی

 

نوع مطلب :فرهنگی ،دینی ،مناسبت ها ،مقالات ،

نوشته شده توسط:

    

     ما روایات زیادی در رابطه با عظمت و فضیلت حضرت صدیقه طاهره داریم. اما یک روایت در رابطه با فضیلت حضرت صدیقه از جانب امام صادق(ع) نقل شده که فضیلتی که در این روایت است از همه فضیلت های حضرت صدیقه برتر باشد.


ادامه مطلب

والدین خائن

 

نوع مطلب :فرهنگی ،دینی ،مقالات ،

نوشته شده توسط:

  
     روزی که می خواستید تشکیل خانواده بدهید را به یاد دارید؟ دوست داشتید بلند فریاد بزنید که من می خواهم همسرم را خوشبخت کنم... من می خواهم بهترین پدر و یا مادر دنیا بشوم... من می خواهم که خوشبختترین خانواده دنیا باشیم و ...

ادامه مطلب

جادویی به نام باشگاه ورزشی

 

نوع مطلب :فرهنگی ،بهداشتی ،

نوشته شده توسط:


  
شاید شما هم جزو افرادی باشید که فکر می‌کنید تنها افراد چاق و آن هم برای کاهش وزن به باشگاه می‌روند در حالی که اصلا این‌طور نیست و تقریبا همه آنهایی که تناسب اندام دارند دست‌کم دو بار در هفته به باشگاه می‌روند و ورزش می‌کنند تا دچار اضافه وزن نشوند. 

ادامه مطلب 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات