كودك آزاری ممنوع

 

نوع مطلب :فرهنگی ،مقالات ،

نوشته شده توسط:

آزار جنسی یک مشکل جهانی و یکی از مخرب‌ترین انواع کودک آزاری است که هم برای پسران و هم برای دختران اتفاق می‌افتد و شامل هر نوع فعالیت جنسی با کودک است که توسط یک بزرگسال یا کودک بزرگتر انجام می‌شود.

آزار جنسی کودکان

آزار جنسی کودکان شکلهای مختلفی دارد. بعضی از مزاحمان جنسی فقط کودک را لخت کرده و او را تماشا می‌کنند، بعضی بدن عریان خود را به او نشان می‌دهند، در مقابل کودک استمناء می‌کنند، یا به آرامی اعضای حساس بدن کودک را لمس می‌کنند و......


ادامه مطلب

دمی گوجه فرنگی

 

نوع مطلب :آشپزی ،

نوشته شده توسط:

یک کیلو گوجه فرنگی را ریز خرد کرده، یا در مخلوط کن می‌ریزیم و یا رنده می‌کنیم سپس همراه کمی نمک به پیاز داغ اضافه می‌کنیم.


ادامه مطلب

همراهی های اجتماعی

 

نوع مطلب :حدیث روزها ،

نوشته شده توسط:

امام محمد باقر (ع) در خصوص بهترین اعمال كمك وهمراهی با مردم در زندگی ورفع احتیاج های اجتماعی واقتصادی را محور دانسته وفرمودند:

«عَنْ أبى جَعْفَر علیه ‏السلام قالَ: إنَّ أحَبَّ الاَعمالِ إلَى‏اللّه‏ِ تَعـالى سَبعَةٌ: اِشْباعُ جُوْعَةِ مُؤمِنٍ، وَ تَنـفیسُ كُرْبَتِهِ، وَ قَضاءُ دینِهِ، وَ إنَّ مَن یَفعَلُ ذلِكَ لَقَلیلٌ.»

امام باقر علیه ‏السلام فرمود: «محبوبترین كارها در نزد خداى تعالى چند چیز است، از جمله: گرسنگى مؤمنى را سیر كند، اندوه غمزده‏اى را برطرف سازد، قرض بدهكارى را بپردازد. كسانى كه این گونه رفتار كنند، اندكند.»

منبع:جامع الاحادیث، ص 183 /بحارالانوار، ج 74، ص369

 مین های مخرب زندگی

 

نوع مطلب :فرهنگی ،اجتماعی و خانواده ،مقالات ،

نوشته شده توسط:

بسیاری از بگو مگوهای همسران ریشه در عدم شناخت تفاوت های فردی و روحی زن و مرد دارد. ویژگی های متفاوت و گاه متضاد همسران ، هر یک را به برداشت های عجیب و غریب از رفتار دیگری وا می دارد.  تفاوت های زن و مرد در سخن گفتن ...


ادامه مطلب

كاهش ازدواج وافزایش طلاق

 

نوع مطلب :خبر ،فرهنگی ،

نوشته شده توسط:

احمد توسركانی در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید از نمایشگاه الكامپ گفت: در هفت ماهه سال جاری 467 هزار و 242 مورد ثبت واقعه ازدواج و 90 هزار و 653 مورد ثبت واقعه طلاق در كشور داشته ایم كه مهمترین دلایل طلاق در كشور به شرح ذیل است:


ادامه مطلب 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic