آغاز فعالیت بنیاد ملی مد و لباس‌

 

نوع مطلب :زن،حجاب و عفاف ،خبر ،

نوشته شده توسط:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز فعالیت بنیاد ملی مد و لباس به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خبر داد.

سیدمحمد حسینی  در حاشیه بازدید از كتابخانه وزیری یزد در جمع خبرنگاران با اشاره به 31 تیرماه روز عفاف و حجاب اظهار داشت: در این روز با حمایت وزارت ارشاد، فعالیت‌های فرهنگی و هنری مناسبی در سطح كشور برگزار می‌شود.

وی افزود: در همین راستا بنیاد ملی مد و لباس فعالیت خود را در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب آغاز كرده است.

حسینی با اشاره به تشكیل جلسات منظم در این بنیاد اظهار داشت: با توجه به اینكه ایده‌های خوبی در این بنیاد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است، امیدواریم با اجرای این ایده‌ها، قدم‌های مثبتی در ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب برداشت شود.

وی یكی دیگر از فعالیت‌های وزارت ارشاد در مورد ترویج فرهنگ عفاف را برگزاری جشنواره متنوع فرهنگی و هنری در این زمینه اعلام كرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار امیدواری كرد: بتوانیم تا پایان سال جشنواره‌های متعدد فرهنگی و هنری در مورد عفاف و حجاب در سطح كشور برگزار كنیم.

حسینی همچنین با اشاره به بازدید خود از كتابخانه وزیری یزد با بیان اینكه كتابخانه وزیری از سابقه درخشانی در كشور برخوردار است، افزود: از گذشته‌های دور تاكنون این كتابخانه با ارائه فعالیت‌های مناسب فرهنگی نقش قابل توجهی در ارتقای فرهنگ استان یزد داشته است.

وی بیان داشت: در كتابخانه وزیری اسناد و كتب تاریخی ارزشمندی نگهداری می‌شود كه در كشور و حتی جهان بینظیر است.

حسینی خاطرنشان كرد: كتابخانه وزیری در سال‌های اخیر با حمایت دولت توسعه قابل توجهی یافته كه علاقمندان به فرهنگ و كتاب میتوانند با حضور در این كتابخانه از منابع آن استفاده بهینه‌ای داشته باشند.

وزیر ارشاد در ادامه این بازدید با حضور در مقبره مرحوم حاج سیدعلی وزیری در جوار كتابخانه وزیری، به مقام شامخ وی ادای احترام كرد.

سیدمحمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هیئت همراه صبح امروز وارد استان یزد شد و با حضور در مقبره شهید صدوقی به مقام شامخ این شهید محراب ادای احترام كرد.

حسینی برای بازدید از چند پروژه فرهنگی به یزد سفر كرده است.

وزیر ارشاد در میان سایر وزرا بیشترین سفر به استان یزد را داشته است.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic