حضور چشمگیر زنان در عرصه فعالیت های اجتماعی

 

نوع مطلب :اجتماعی و خانواده ،خبر ،

نوشته شده توسط:

 

رییس گروه برنامه ریزی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: دشمن در جنگ نرم خانواده ها را هدف قرار داده است.

فرزانه نیکو برش در7دی،در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی کردستان در سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بیش از نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند و این قشر همواره در عرصه های مختلف حضوری چشمگیر و گسترده دارند.

رئیس گروه امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی برای حضور فعال بانوان در عرصه های فرهنگی و دینی و با توجه به تعامل و نیازهای هر استان سازو کارهای بسیاری را طراحی و به مرحله اجرا در آورده است.
وی با بیان اینکه دشمن در جنگ نرم بنیان خانواده ها را هدف قرار داده است، اظهار داشت: ارتقای سطح آگاهی بانوان بعنوان ستون و بدنه اصلی خانواده در جهت خنثی سازی این هجمه ها می تواند مفید باشد.
رییس گروه برنامه ریزی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه وظیفه بانوان در خانواده ها برای مقابله با جنگ نرم دشمن بسیار مهم است تصریح کرد: باید با دشمن شناسی و تقویت ارزش های اصیل مذهبی و حفظ داشته های خودی به جنگ نرم دشمن پاسخ دهیم.
نیکو برش در ادامه گفت: متاسفانه فعالیت و حضور بانوان استان کردستان در بحث ساختارهای فرهنگی و نگارشی نسبت به سایر استان های کشور بسیار کمتر است که این مهم در دستور کار سازمان قرارگرفته و قطعا برای ارتقای این مسئله تلاش بیشتری انجام خواهد شد.
وی به تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته در سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد و افزود: جمعیت بانوان فرهیخته از آذر سال گذشته در استان های کشور فعالیت خود را آغاز کرده و در هر استانی 30 تا 50 نفر از بانوان فعال عضو آن شدند.
رئیس گروه امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی، راه‌اندازی جمعیت بانوان فرهیخته را حرکتی موثر برای ثبت نظرات مفید در حوزه بانوان دانست و اظهار داشت: این مهم به ارتقای سطح فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در حوزه بانوان کمک می کند.


وی تصریح کرد: جمعیت بانوان فرهیخته با هدف ایجاد هماهنگی، همسویی، تعمیق و گسترش فعالیت های بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان های کشور فعالیت می کند.


نیکو برش خاطرنشان کرد: جمعیت بانوان فرهیخته با توجه به فرهنگ بومی استان ها، طرح ها و برنامه های زیادی را همسو با نیازهای هر استانی دارند که اجرایی شدن آنها می تواند تاثیر گذاری بسیار زیادی بر مسائل دینی و فرهنگی بانوان داشته باشد.

 

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic