تاثیرمثبت و هدفمندفعالیت بانوان در عرصه جامعه

 

نوع مطلب :خبر ،

نوشته شده توسط:

مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی هدف از تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته را ، توسعه فرهنگ دینی، استفاده از بسترها و ظرفیت های بانوان و شرکت آنها در کارهای فرهنگی و عرصه های دینی عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به تاثیرگذاری فراوانی که برخی از بانوان در زمینههای گوناگون در جامعه دارند میتوانند در تبلیغ دین و فعالیتهای فرهنگی حوزه دین تاثیرگذار باشند، که ورود به این تشکل می تواند این اقدامات را عملی کند.

مدیر كل امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ، در نشست بانوان فعال و فرهیخته عرصه فرهنگ دین استان همدان با بیان این مطلب گفت: رصد فعالیت های فرهنگی بومی از اهداف سفر های استانی است و با سازماندهی بانوان نخبه و فرهیخته هر استان می توان یك شبكه تبلیغی فعال در كشور ایجاد کرد.

حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی با اشاره به اینکه در هر استان فرصت‌ها و ظرفیت های فرهنگی فراوانی برای بانوان وجود دارد افزود: حضور عالمانه بانوان در شناسایی اولویتها و آسیبهای فرهنگی استان می تواند تأثیر بسیار زیادی در كاهش مشكلات و آسیب‌ها داشته باشد .

مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی هم در این نشست هدف از تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته را ، توسعه فرهنگ دینی، استفاده از بسترها و ظرفیت های بانوان و شرکت آنها در کارهای فرهنگی و عرصه های دینی عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به تاثیرگذاری فراوانی که برخی از بانوان در زمینههای گوناگون در جامعه دارند میتوانند در تبلیغ دین و فعالیتهای فرهنگی حوزه دین تاثیرگذار باشند، که ورود به این تشکل می تواند این اقدامات را عملی کند.

فرزانه نیکوبرش افزود: تشكیل كارگروه‌های تخصصی تحقیقی و پژوهشی و برنامه‌ریزی آموزشی می‌تواند در راستای رصد مشكلات، ارائه راهكارها و عملیاتی کردن موضوعات مختلف در این جمعیت موثر باشد.

ادامه این نشست هر یك از بانوان شركت‌كننده نیز به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

یادآور می شود این نشست 8 مهر جاری در تالار کنفرانس اداره کل تبلیغات اسلامی همدان برگزار شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات