نقش زنان تحصیل‌كرده در بنیان خانواده

 

نوع مطلب :اجتماعی و خانواده ،خبر ،

نوشته شده توسط:

كتاب «نقش زنان تحصیلكرده در تحكیم خانواده» با نگاهی به چگونگی اثرگذاری نقش بانوان تحصیل‌كرده در اساس و بنیان خانواده تا دو هفته دیگر منتشر می‌شود

سیده زهرا حسینی،‌ نویسنده كتاب، با بیان این مطلب گفت: در این كتاب چهار مرحله نقش زنان تحصیل‌كرده در جریان تحكیم بنیان در خانواده با استفاده از منابع معتبر علمی و قرآنی بررسی شده‌اند.

وی افزود: این مراحل از آشنایی آغاز می‌شود و تا عشق‌ورزی، خواستگاری و ازدواج ادامه دارد و سپس به نقش او در حیطه‌های آموزشی، پژوهشی و مدیریت اشاره دارد.

حسینی با بیان این كه در این كتاب به نقش فردی و اجتماعی زنان تحصیل‌كرده در بخش‌های مختلف زندگی اشاره شده است، اظهار داشت: در این كتاب می‌خوانیم كه تحصیلات، موجب پویایی تفكر و اندیشه بانوان و نیز عامل بارورسازی توانایی‌های آنان در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی می‌شود.

وی تصریح كرد: زنان با تحصیلات عالیه بر بسیاری از باورها و عقاید غلط خط بطلان می‌كشند و با استنادهای علمی و صحیح، با مسایل و مشكلات اطراف خود برخورد می‌كند.

حسینی با اشاره به اهداف خود از نگارش این اثر، یادآور شد: امروزه حجم گسترده‌ای از بانوان و دختران كشور به دانشگاه‌ها وارد می‌شوند كه با هدایت درست و منطقی این جمعیت می‌توان شاهد موفقیت آنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بود.

كتاب «نقش زنان تحصیل‌كرده در تحكیم خانواده» تا دو هفته دیگر از سوی انتشارات مدیر به كتابفروشی‌ها می‌آید.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic