نمایشگاه دستاوردهای عفاف و حجاب

 

نوع مطلب :خبر ،

نوشته شده توسط:

رئیس گروه ویژه در امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازمان تبلیغات در نمایشگاه دستاوردهای عفاف و حجاب كه در محل نمایشگاه بین المللی قرآن كریم برپاست حضور دارد.

فرزانه نیكوبرش در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به لزوم تعامل و هم فكری بیشتر برای یكسان سازی حركت به سوی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه افزود: ایجاد شناخت بهتر مردم نسبت به عملكرد دستگاه های گوناگون سراسر كشور در زمینه عفاف و حجاب از اهداف برگزاری نمایشگاه دستاوردهای عفاف و حجاب در كنار نمایشگاه قرآن است.

رییس گروه ویژه امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی به ارائه تولیدات و محصولات فرهنگی سازمان تبلیغات در زمینه صیانت از عفاف و حجاب در جامعه در این نمایشگاه اشاره كرد و ادامه داد: برگزاری گفتمان های دینی با موضوع خانواده، ارائه عملكرد استان ها برگزاری كارگاه های آموزشی برای جوانان و نوجوانان و عرضه تولیدات و كتب پژوهشی از فعالیت های سازمان تبلیغات در این نمایشگاه است.

نیكوبرش با اشاره به نشانه گیری دشمنان در بحث خانواده ها و فرهنگ عفاف و حجاب در جنگ نرم خاطر نشان كرد: ارائه و افزایش فعالیت های سازمان و دستگاه های اجرایی می تواند نقش موثری در عرصه صیانت از عفت عمومی در جامعه داشته باشد./ب

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات